...čistá frekvence zdraví

„Pokud chcete nalézt
tajemství vesmíru,
je ukryto
v pojmech ENERGIE,
FREKVENCE a VIBRACE.“


Nikola Tesla

BIOREZONANCE POD LUPOU

BIOINFORMAČNÍ MEDICÍNA je založena na celostním přístupu a upřednostňuje zjišťování a odstranění příčin onemocnění, nikoli pouze léčbu příznaků nemoci. V rámci celostního přístupu používáme mimo jiné také metodu BIOREZONANCE.

Stejně jako např. tradiční čínská medicína, homeopatie, akupresura, ajurvédy, autopatie či akupunktura a jiné léčení přírodními prostředky, patří biorezonanční metoda do oblasti lékařství založené na zkušenostech lékařů a terapeutů v řádech desítek, stovek a někdy i tisíců let.

V našem CENTRU BIOINFORMAČNÍ MEDICÍNY V BRNĚ využíváme mimo jiné efekt přístrojů BICOM optima II. Generace. Biorezonanční metoda pomocí přístroje BICOM je speciální terapeutický proces, vhodný pro diagnostiku a odstraňování potíží na biofyzikální, energetické úrovni, která z pohledu kvantové fyziky může hrát zásadní roli při vzniku nemocí.

BICOM pomáhá již Více než 30 let

Biorezonanční přístroj Bicom se používá v západní Evropě již více než 30 let v lékařství a přes 15 let ve veterinární medicíně. Ve Švýcarsku je terapie na přístroji Bicom u vybraných terapeutů hrazena zdravotními pojišťovnami.

Díky přístroji BICOM můžeme u mnohých případů zjistit a eliminovat často skryté příčiny potíží, které není vždy možné analyzovat na laboratorní úrovni.

Jak probíhá vyšetření a samotná terapie?