...čistá frekvence zdraví
„Alternativa je volba možnosti. Alternativní medicína nám dává možnost léčby nenásilnými, přírodními, ale účinnými prostředky..."


Richard Pachman

Centrum BIOINFORMAČNÍ MEDICÍNY MUDr. Kamila Beneše

najdete v Brně v areálu kliniky Viniční na ulici Viniční 235.

MUDr. Kamil Beneš - osobní příběh

MUDr. Kamil Beneš

Vystudoval jsem lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, obor stomatologie (1992 - 1997). V roce 2002 jsem otevřel zubní kliniku MODEC, která se postupně stala jednou z nejlepších a nejkvalitnějších zubních praxí.

Během 22 letech své zubní praxe jsem si čím dál tím více začal všímat souvislosti celkového zdraví svých pacientů a stavu jejich zubů - tak jak je vnímá také alternativní medicína.

S alterantivní a celostní medicínou se setkávám prakticky celý život. Už při studiu medicíny jsem byl výrazně ovlivněn mým tatínkem pediatrem, který se věnoval homeopatii nebo mými spolužáky, kteří se věnovali tradiční čínské medicíně.

Filosofie celostní medicíny a pohledu člověka jako celek mne vždy oslovaly a vzhledem k terapeutickým možnostem BIOINFORMAČNÍ MEDICÍNY nejen v oboru stomatologie mě postupně přiměly k tomu, abych svou činnost rozšířil i o terapii mimo zubní praxi. Tak vzniklo centrum BIOINFORMAČNÍ MEDICÍNY.

V oboru BIOINFORMAČNÍ MEDICÍNY vidím zásadní budoucnost. Jsem přesvědčen, že je možné touto fromou navracet zdraví a měnit lidem jejich životy opět k lepšímu.

PROČ SI VYBRAT NÁS

ikona kamil beneš

MUDr. Kamil Beneš je absolvent lékařské fakulty a celý svůj profesní život se zabývá studiem celostní medicíny.

ikona vybavení

Máme nejnovější vědomosti, moderní vybavení a efektivní přístroje v oblasti BIOREZONANCE.