...čistá frekvence zdraví

ikona kazuistika KAZUISTIKA #5

Případová studie

Biorezonance se zaměřením na citlivost zubu

4. září 2021

Žena 71 let se objednala na biorezonanci z důvodu dlouhodobého záchvatovitého kašle. Příčinou jejích potíží byly zjištěné bronchoektazie (vakovité rozšíření stěny dychacích cest), které nejčastěji vznikají poškozením stěny dýchacích cest opakovanými záněty. V případě naší klientky, destruktivním činitelem bylo patrně astma, s kterým se řadu let léčila.

#5

Průběh terapie

Při testování blokád, oslabených orgánových systémů a zátěží bylo jištěno oslabení v ledvinovém okruhu a přetížení v dýchacím systému. V dýchacím systému bylo zjištěno velké množství zátěží především – alergie, plísně, bakterie, viry. Klientka potvrdila alergii na plísně. V rámci prvního ošetření jsme organismus připravovali na radikálnější terapii, řešili jsme blokády, podporovali jsme funkci vylučovacích orgánů a posílili oslabené meridiány. Klientka v průběhu terapie stále pokašlávala a na první pohled bylo patrné, že ležení v klidu ji dělá velký problém.

Stav klientky po terapii

Při druhé návštěvě klientka hlásila výrazné zlepšení. Uvedla, že po biorezonanci se výrazně zhoršil kašel, začala z dýchacích cest vykašlávat husté hleny, až celé odlitky. Tento kašel po několika dnech ustal a klientce se výrazně ulevilo. Podle jejích slov, pocítila po dlouhé době co to je „normálně dýchat“. Tento efekt byl objektivně patrný i při další terapii. Tentokrát klientka ležela v klidu bez dráždění ke kašli. Pokud klientka bude docházet pravidelně na biorezonanci, budeme postupně pracovat na eliminaci všech zjištěných zátěží. Tato zkušenost je ukázkou toho, že i jedno biorezonanční ošetření může mít výrazný účinek.